Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Yamaha szintisek fóruma

Moderátor: Moderátorok

Avatar
Pityus
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 25
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2012.10.06. 11:16
Hangszer: PSR-SX900
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület
Adott köszönetek: : 237 alkalommal
Kapott köszönetek: : 538 alkalommal

Re: Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 64359Hozzászólás Pityus
2020.01.22. 19:48

Erre a stílusra fáj a fogam:
Bikini.Mielott,MP3.zip
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.



semidim
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 7
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2017.02.09. 03:48
Hangszer: Yamaha PSR SX700
Adott köszönetek: : 11 alkalommal
Kapott köszönetek: : 29 alkalommal

Re: Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 64360Hozzászólás semidim
2020.01.22. 19:58

Talán néhány év múlva én is meghallgatom, ha lesz rá jogosultságom :)



Avatar
Asterix
Globális Moderátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 17
Hozzászólások: 3474
Csatlakozott: 2011.10.28. 17:51
Hangszer: -
Tartózkodási hely: Magyarország, Eger
Adott köszönetek: : 1828 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2886 alkalommal

Re: Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 64361Hozzászólás Asterix
2020.01.22. 20:00

A jogosultság pusztán rajtad múlik... :777



Avatar
Pityus
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 25
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2012.10.06. 11:16
Hangszer: PSR-SX900
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület
Adott köszönetek: : 237 alkalommal
Kapott köszönetek: : 538 alkalommal

Re: Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 64368Hozzászólás Pityus
2020.01.23. 11:54

"Érdekesség: ha telepítetted a stílusokat a hangszerre ,Syle Creatorral kimented őket hdd re /userbe ,
akkor a MANEGERBŐL már nyugodtan törölheted az Audio stílusokat ( nem kell kipipálni sem ) akkor is szólni fognak !"
Ezt most megpróbáltam, de mivel eddig nem mélyültem el a Style Creator használatával,
a mentésnél nem tudtam beállítani, hogy a komplett stílust mentse el, csak külön az A, B, C, D
részeket mentette le, de azok meg sem szólaltak.
Nézegettem a használati és a Reference Manuáli leírást, de sajnos nem jött össze.
Ha valaki csinált ilyet, és tudna segíteni ebben, akkor azt megköszönném.



Avatar
yamaha90
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012.06.01. 17:44
Hangszer: psr s900
Adott köszönetek: : 14 alkalommal
Kapott köszönetek: : 58 alkalommal

Re: Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 64402Hozzászólás yamaha90
2020.01.29. 17:14

Sziasztok! Rég jártam erre egy kis modosítással SFF1-es hangszerekre egy T5 gyári stylus psr s900-al hangszerelve.
PopFlamencos2.S081.rar
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.


A muzsikus magában hordozza a zenét, nincs szüksége különleges hangszerekre. Ő maga a zene.

szvendi
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2020.03.08. 12:43
Hangszer: korg pa 100
Kapott köszönetek: : 8 alkalommal

Re: Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 64836Hozzászólás szvendi
2020.03.12. 09:53

semidim írta:
2020.01.22. 19:58
Talán néhány év múlva én is meghallgatom, ha lesz rá jogosultságom :)
Szia! Hat en is egy vagyok ezzel......



semidim
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 7
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2017.02.09. 03:48
Hangszer: Yamaha PSR SX700
Adott köszönetek: : 11 alkalommal
Kapott köszönetek: : 29 alkalommal

Re: Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 64869Hozzászólás semidim
2020.03.13. 09:07

szvendi írta:
2020.03.12. 09:53
semidim írta:
2020.01.22. 19:58
Talán néhány év múlva én is meghallgatom, ha lesz rá jogosultságom :)
Szia! Hat en is egy vagyok ezzel......
Nézd, éppen most volt arról szó, hogy azért repülnek sokszor teljesen utasok nélkül is a repülőjáratok, feleslegesen szennyezve a levegőt, mert a jelenlegi jogszabályok miatt a repülötársaságok elveszítenének járatidő jogosultságokat, ha leállnának a járatokkal. A jogszabályok változtatására lenne szükség, de a bürokratikus rendszerben ez csak nagyon nehézkesen, túl sok időveszteséggel valósítható meg. Elvárhatjuk-e másoktól, hogy ésszerű intézkedéseket, szabályokat hozzanak, hogyha kicsiben, közvetlen környezetünkben mások ugyanennyire rugalmatlanok? A kérdés költői, de a válaszom az, hogy igen, minden esetben elvárhatjuk.



Avatar
Apelláta
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 8
Hozzászólások: 2420
Csatlakozott: 2011.11.27. 02:15
Hangszer: Korg Pa80 / Pa3X
Tartózkodási hely: Kom.-Eszt. Megye: Oroszlány
Adott köszönetek: : 4561 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2489 alkalommal

Re: Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 64875Hozzászólás Apelláta
2020.03.14. 02:14

Kedves Semidim fórumtársunk!

Előző hozzászólásod és az általunk háttérben folyó történések tudatában sokáig mérlegeltem, hogy nyeljek egyet, vagy reagáljak fenti célozgatásodra, és ha reagálok akkor privát üzenetben (PÜ) avagy nyilvánosan. Mivel számodra is adott volt a privát és a nyilvános lehetőség, melyek közül az utóbbival éltél, így engedd meg, hogy én is ebben a formában reagáljak viszont rá, de a maximális tisztelet megadása mellett.

A fórumunknak van egy szabályzata, mely többek között az általad felvetett sérelmedre is iránymutatást ad. Ha ez el van olvasva, akkor megelőzhetők az ilyen felesleges célozgatások. Hogy hol található a szabályzat?
1. A fórum fő oldalán a topikok között pirossal kiemelve. Bármikor rákattintva megnyitható.
2. Mikor a fórumra valaki beregisztrál, a protokoll során automatikusan megjelenik, és csak annak "leokézását" követően folytatódik a belépési procedúra. Tehát a szabályzatunk ekkor is rendelkezésre áll és csakis az egyéntől függ, hogy becsületesen elolvassa azt, vagy csak felelőtlenül, látatlanul veszi tudomásul.

És akkor most bevágom a szabályzatunkból az idevágó részt, mely elolvasása remélem kicsit megváltoztatja a felénk irányuló bizalmatlanságodat:
" ...Ezután PÜ-ben jelezni kell az alap feltételek teljesítését Admin, Apelláta, Bubamara és Gohstrider(lehetőleg minegyikük!) felé.
Ezt követően az Újonc tag a VIP szoba "Kiemelt tag ajánló" topicjában ajánlásra kerül. Az elbírálás a staff (Adminisztrátorok, Globális moderátorok, Moderátorok, VIP tagok) által történik és az eredményt a jelölttel PÜ-ben közöljük. Amennyiben pozitív az elbírálás, megkapja a Kiemelt rangot. Negatív eredmény esetén közöljük a kifogásainkat és tanácsokat adunk a feltételek teljesítéséhez.
A Kiemelt tagságot a fórum BÁRMELYIK topicjában, valamint a chat-en követelni/kéregetni tilos!!! Kizárólag a PÜ-ben küldött jelzésekkel tudunk érdemben foglalkozni.
A kéregetőket, valamint az értelmetlen hozzászólásokat (Köszi, Jó a fórum, Hogyan tudok letölteni, stb) figyelmeztetéssel jutalmazzuk és a értelmes hozzászólásainak mennyiségét a figyelmeztetéseinek számával ötszörösen csökkentve vesszük figyelembe.... "


Barátságos szándékunkat bizonyítva az idézés utolsó mondatát jelen esetben nem fogjuk alkalmazni.
Mellesleg megjegyzem, hogy már a hozzászólásod megjelenése előtti napokban elindult egy zárt szavazás (PÜ kérésed nélkül) a kiemelt tagságod ügyében. Ez még pár napig elhúzódik, eredményéről pedig PÜ-ben fogunk értesíteni.

Mi szeretjük megtartani az értékes aktív tagjainkat (sajnos a nagy létszám ellenére is viszonylag kevés ilyen van), ezért reméljük Téged is sokáig körünkben üdvözölhetünk. További jó fórumozást kívánunk!

Baráti üdvözlettel: zeneszek.com


Üdv.: Apelláta

semidim
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 7
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2017.02.09. 03:48
Hangszer: Yamaha PSR SX700
Adott köszönetek: : 11 alkalommal
Kapott köszönetek: : 29 alkalommal

Re: Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 64876Hozzászólás semidim
2020.03.14. 11:55

Köszönöm, értem én, de van itt egy apró félreértés. Nem tekintem ezt a fórumot egy iskolának, ahol vizsgáznom kellene ahhoz, hogy néha hozzászóljak bizonyos kérdésekhez. Semmiféle rangkórsággal sem rendelkezem, nem érdekelnek a fórum ranglétra fokozatai. Ha korlátozva vagyok az információk elérésében ami a hozzászólások esetleges megválaszolásához szükséges lenne, az szerintem a fórum kívánatos működését gátolja. A későbbiekben sem tekintem szívügyemnek, hogy én próbáljak ezen változtatni, de ha volt véleményem erről, az legalább elhangzott. A többi már nem az én dolgom és nem is ér mindez annyit, hogy ennél többet foglakozzak vele.



Avatar
Apelláta
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 8
Hozzászólások: 2420
Csatlakozott: 2011.11.27. 02:15
Hangszer: Korg Pa80 / Pa3X
Tartózkodási hely: Kom.-Eszt. Megye: Oroszlány
Adott köszönetek: : 4561 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2489 alkalommal

Re: Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 64880Hozzászólás Apelláta
2020.03.14. 15:56

Kedves Semidim!

Valóban továbbra is félreértés van (részedről). Kérlek olvasd el a főoldalon a fórumok között szintén pirossal kiemelten megtalálható "Gyakran feltett kérdések" topikot. Ebben újabb válaszokat kapsz. Ha ezek után sem változik a véleményed, akkor többet már nem tudunk (és nem is szeretnénk) tenni ennek érdekében.

- Egyébként mindenkinek joga van saját felfogása szerint tekinteni a fórumra, dolgokkal egyetérteni, vagy nem egyetérteni, de ennek ellenére tudomásul venni, netán hangot adni neki, esetleg nem igénybe venni a fórumot.
- Nekünk is jogunk a saját fórumunkat - melyt nem erőltetünk senkire, díjmentesen bocsájtunk a felhasználók rendelkezésére, páran a saját szabadidőnkből istápoljuk, fejlesztjük, ráadásul előre definiáljuk a fórum működési szabályzatát, lehetőséget adva mindenkinek eldönteni, mihez is csatlakozik önszántából - a saját szánk ízére formálni. Ráadásul sok minden miértjét még nyíltan, részletesen taglaljuk is.

Hazudnék, ha azt mondanám, nem állok értetlenül a korábbi barátságos és segítőkész hangvételű hozzászólásom lereagálása előtt ("Nem tekintem ezt a fórumot egy iskolának", "rangkórsággal sem rendelkezem", "nem érdekelnek a fórum ranglétra fokozatai").
Én most jutottam el oda - téged idézve: "nem is ér mindez annyit, hogy ennél többet foglakozzak vele"

Szép napot!


Üdv.: Apelláta

Új hozzászólás