Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Yamaha hangszerhez programok, okosságok

Yamaha szintisek fóruma

Moderátor: Moderátorok

MMaestro
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 3
Hangszer: Yamaha PSR-S970
Adott köszönetek: : 53 alkalommal
Kapott köszönetek: : 200 alkalommal

Re: Yamaha hangszerhez programok, okosságok

Hozzászólás: # 53861Hozzászólás MMaestro
2017.09.07. 09:10

powersparc írta: A playlistes fájltörlést illetően is jó a meglátásod, de a winamp is tud ilyet, hogy fizikailag is törölje a fájlokat, ne csak bejegyzés szinten a listából.
Én úgy tudom, hogy a Winamp csak Playlistből töröl, nem fizikálisan az adathordozóról. Valamiért úgy érzem, hogy ez így logikus is. Legyen az zene-, vagy videólejátszó, vagy bármi, a listából töröljön, ne fizikálisan.

Ismerek Total Commander ellenes embereket, akik a Windows Intéző hívei. A munkahelyi gépeken ezt szokták meg, mert nem telepíthetnek fel mást, mint amit a cég megvásárolt (pedig ez ingyenesen is használható). Jól megférünk egymás mellett.:777

powersparc
VIP
Hozzászólások a témában: 8
Hangszer: kézbillentésesített húrolmányzengészeti csinálmány
Adott köszönetek: : 1087 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2810 alkalommal

Hozzászólás: # 53862Hozzászólás powersparc
2017.09.07. 11:21

MMaestro írta:Én úgy tudom, hogy a Winamp csak Playlistből töröl, nem fizikálisan az adathordozóról.
Vágólap01.jpg
Mondjuk ehhez is volt azt hiszem karaoke (lyrics) plugin, tehát újabb alternatíva. Csak az új változatokkal itt is az a gond, hogy nagy a méretük semmi haszon fejében. Sokan a 2.95-öst használják máig is. Gyorsan indul, teszi a dolgát...
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

https://soundcloud.com/synthsnd
"Minden jó valamire, de van ami mégjobb mindenre!"

powersparc
VIP
Hozzászólások a témában: 8
Hangszer: kézbillentésesített húrolmányzengészeti csinálmány
Adott köszönetek: : 1087 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2810 alkalommal

Hozzászólás: # 53888Hozzászólás powersparc
2017.09.09. 22:21

Midi fájl áthangszerelő programocska: http://www.jososoft.dk/yamaha/software/ ... /index.htm

https://soundcloud.com/synthsnd
"Minden jó valamire, de van ami mégjobb mindenre!"

Asterix
Globális Moderátor
Hozzászólások a témában: 14
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 1771 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2756 alkalommal

Hozzászólás: # 53892Hozzászólás Asterix
2017.09.10. 11:51

PSR 9000pro-ig a régi hangszerekhez az EasyMix Professional programnál nincs egyszerűbb és jobb szerintem... :777

hegmar
Újonc
Hozzászólások a témában: 1
Hangszer: YAMAHA S950

Hozzászólás: # 66007Hozzászólás hegmar
2020.07.19. 09:40

Én a Sonár progit használom teljessen elégedett vagyok vele mert lépésről lépésre mindent meg lehet vele oldani csak ajánlani tudom

Új hozzászólás