Szia Zotya!Rolandbk5 írta:Szerintem meg ez a kereslet- kínálat dolog. Egy Tyros sem fém, és soha nem is lesz az.
Gondoljuk tovább, hogy is van ez. ....
Azt hiszem ebben a formában picit maszatol a hozzászólásod, már elnézést az őszinteségért. De talán elfogadod tőlem.
Mint azt láthatod, a 600e Ft-os psr970-ről próbáltam szót ejteni. Szóba sem került egyetlen vas sem.
Az, hogy az S5xx, 6xx széria 200 pénzért ilyennel van szerelve érthető, bár magára valamit adó gyártó szerintem elő sem hozakodna ilyen ótvar billentyűzettel. A legolcsóbb Rolandokban is normális darabonként függesztett, rugóval feszített billentyűzet van.