Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Korg stílusok, hangszínek - Feltöltések

Korg szintisek fóruma

Moderátor: Moderátorok

Baly11
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hangszer: Korg PA 1000

Re: Korg stílusok, hangszínek - Feltöltések

Hozzászólás: # 66422Hozzászólás Baly11
2020.09.16. 10:57

Üdvözletem ! Nekem olyan kérdésem lenne , hogy Korg pa 1000-re vocál hangmintákat honnan lehetne leszedni ? Előre is köszönöm !

galambjozsef
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hangszer: KORG Pa4X 61 - Musikant Updated v4.1.2 (MUP v4.1)
Adott köszönetek: : 387 alkalommal
Kapott köszönetek: : 749 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Korg stílusok, hangszínek - Feltöltések

Hozzászólás: # 66423Hozzászólás galambjozsef
2020.09.16. 11:36

Szia. Vokál hangmintát szerintem sehonnan, inkább Vokál preseteket, de sajna nem igazán tudok ilyen oldalról. Esetleg kérni valakitől, akinek van Pa1000 hangszere, és használja ezeket a lehetőségeket!
Nekem annó pa800, Pa3x, Pa900, és jelenleg pa4x van, de ezekből a beállításokból a pa1000 nem tudja kezelni egyiket sem. (A vokál presetek hangszerfüggőek, vagyis csak azon készült preseteket tudsz a másikra másolni!
Esetleg másik hangszerből a beállításokat fotózva/kiirogatva tudsz a hangszereden beállításokat létrehozni!

Új hozzászólás