Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Élesítve a Médiatár, elérés: Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Aki anyagot szeretne megosztani, kérem küldje el a youtube linket nekem PÜ-ben. A lényeg, hogy saját munka legyen, zenekar is elfogadott, hirdetés engedélyezett.

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Korg stílusok, hangszínek - Kérések

Korg szintisek fóruma

Moderátor: Moderátorok

dddemeter
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hangszer: Korg PA50
Adott köszönetek: : 238 alkalommal
Kapott köszönetek: : 14 alkalommal

Re: Korg stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 61562Hozzászólás dddemeter
2019.04.28. 11:29

Sziasztok ,azt szeretném megkérdezni töletek hogy valakinek megvan e Dani 1606 nevü stilus szett mert nagyon imádtam megvolt a gépemen és mielött berakhattam volna a hangszerbe a számitogépem feladta a harcot és elveszett minden rola. Korg Pa 50 re használtam volna nagyon jol szoltak a benne lévö stylek bele vagyok betegedve azota is, kulsö adathordozon nem volt sajnos mentésem és nem tudom hogy honnan szereztem annakidején....Elöre is köszönöm ha valaki esetleg tudna segiteni .üdv Demeter.

Isti68
Kiemelt tag
Hozzászólások a témában: 5
Hangszer: KORG PA 50, PA 500
Adott köszönetek: : 359 alkalommal
Kapott köszönetek: : 251 alkalommal

Hozzászólás: # 61564Hozzászólás Isti68
2019.04.29. 08:00

Adatlap
Fajl neve: Korg Dani 1606 set
Marka: Korg
Szeria: pa 50
Tartalom: Set
Stilus: Vegyes
Leiras: Demeter kérésére
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

Üdvözlettel: István

slyer
VIP
Hozzászólások a témában: 4
Hangszer: yamaha tyros 4-yamaha Genos
Adott köszönetek: : 162 alkalommal
Kapott köszönetek: : 302 alkalommal

Hozzászólás: # 63716Hozzászólás slyer
2019.11.24. 09:29

Sziasztok!
Egyik idősebb kollégának szeretnék segíteni!Pa 1000-et vett,és camaro dolgokat használ.Vettünk 30 db-ot,de most a camaro megszüntette vmi balhé miatt a korg további támogatását.Már csak pa4 és pa3 dolgokat hagytak fent,és szerintem azt is le fogják venni!Szívessen elküldeném ezeket a cuccokat,ha lenne vkinek ilyen anyaga cserébe.köszi :yahoo:

Yamaha Tyros 4,Ketron sd1000,yamaha genos,yamaha dxr 15 top,dB 05D sub,Yamaha Mg102c,Shure beta 58A

maxpaine
Kiemelt tag
Hozzászólások a témában: 1
Hangszer: Korg Pa 300
Adott köszönetek: : 96 alkalommal
Kapott köszönetek: : 41 alkalommal

Hozzászólás: # 63772Hozzászólás maxpaine
2019.12.01. 12:54

Sziasztok kedves zenésztársak.
Olyan kéréssel fordulok hozzátok, hogy ha van rá lehetőség ,egy pár mulatós {csárdás,Roma,lakodalmas} stílust Korg Pa 300 hangszerhez küldjetek nekem.
Előre is nagyon szépen köszönöm. Sziasztok, további kellemes időtöltést és fórumozást mindenkinek.

Új hozzászólás