Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Élesítve a Médiatár, elérés: Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Aki anyagot szeretne megosztani, kérem küldje el a youtube linket nekem PÜ-ben. A lényeg, hogy saját munka legyen, zenekar is elfogadott, hirdetés engedélyezett.

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Korg - Technikai kérdések/válaszok

Korg szintisek fóruma

Moderátor: Moderátorok

powersparc
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 328
Hangszer: kézbillentésesített húrolmányzengészeti csinálmány
Adott köszönetek: : 975 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2422 alkalommal

Re: Korg - Technikai kérdések/válaszok

Hozzászólás: # 62549Hozzászólás powersparc
2019.07.11. 10:41

galambjozsef írta:
2019.07.11. 10:14
gondolkoztam rajta, hogy csinálok belőlük is soft bővítményt, de szintén csak PKG-re tudnék
Józsi, feltételezem a gyártótól kaptál ilyen pakk készítő szoftvert. De a partizán akciókért nem cseszhetnek púzón utána, hogy esetlegesen magán akciózol a rád bízott dologgal? Mert akkor nem hiszem hogy megéri elveszteni a bizalmukat. (Mondjuk nem tudom alapból milyen szerződésed van aláírva velük, de pl. akik tesztelni megkapnak hangszereket a megjelenés előtt és csak pl. képek szivárognak ki róluk idő előtt, akkor is bukfenc van. Na most egy más régió pakkjaiból kilopott hangszínekre - hacsak nem magadnak tartod meg - ez szintén rizikófaktor sztem. Vagy hogy van ez?) :?: :unknown:

Asterix
Globális Moderátor
Hozzászólások a témában: 438
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 1641 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2562 alkalommal

Hozzászólás: # 62550Hozzászólás Asterix
2019.07.11. 11:10

A Muzikant hangszínek és stílusok nem védettek. Azt én is simán ki tudom menteni a hangszerből. 3x Muzikant esetén 3 db hangszín volt a védett, de azok nem a gyári mappában, hanem user1-ben voltak. És azt anno Józsika sem tudta használni.
A többi hangszín és stílus simán kimenthető. A Muzikant hangszerek nem használnak samplert. Minden + hangszínük a belső hangmintatárból építkezik...
Ennek nem ez az előnye... Ez csak egy járulékos olyanoknak, akik nem vettek Muzikant hangszert...

Anno a 3x Muzikanthoz volt egy 900 dalból álló Songbook bővítés. Ilyenről nem tudtok a 4x-hez???

galambjozsef
VIP
Hozzászólások a témában: 175
Hangszer: KORG Pa4X (MUP v4.0), EV-ELX112P, 118P, QSC-TM-16
Adott köszönetek: : 321 alkalommal
Kapott köszönetek: : 597 alkalommal
Kapcsolat:

Hozzászólás: # 62551Hozzászólás galambjozsef
2019.07.11. 16:48

powersparc írta:
2019.07.11. 10:41
galambjozsef írta:
2019.07.11. 10:14
gondolkoztam rajta, hogy csinálok belőlük is soft bővítményt, de szintén csak PKG-re tudnék
Józsi, feltételezem a gyártótól kaptál ilyen pakk készítő szoftvert. De a partizán akciókért nem cseszhetnek púzón utána, hogy esetlegesen magán akciózol a rád bízott dologgal? Mert akkor nem hiszem hogy megéri elveszteni a bizalmukat. (Mondjuk nem tudom alapból milyen szerződésed van aláírva velük, de pl. akik tesztelni megkapnak hangszereket a megjelenés előtt és csak pl. képek szivárognak ki róluk idő előtt, akkor is bukfenc van. Na most egy más régió pakkjaiból kilopott hangszínekre - hacsak nem magadnak tartod meg - ez szintén rizikófaktor sztem. Vagy hogy van ez?) :?: :unknown:
Nem állok szerződésben.
A gyártó nem ad ki semmi olyan prograot, amikkel lehetne ilyen pakkokat készíteni, módosítani!
A programokat teljesen más úton készítem.
Hogy megérnée ezekből a más régiókból származó pakkokból egy újabbat összerakni, nem igazán látom sok értelmét, mert ugyebár magyarországon nem igazán kell keleteurópai, és hasonló zenét játszani!

Új hozzászólás