SZEMETES

Ide helyeződnek a nem megfelelő hozzászólások

Moderátor: Moderátorok

SZEMETES

HozzászólásSzerző: vladimirmusic » 2018.03.05. 08:22

K U K A
Vladimir

It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
vladimirmusic
Globális Moderátor

Images: 25
Has thanked: 838 times
Have thanks: 637 times
Hangszer: Korg pa 60

Re: Gumiszoba

HozzászólásSzerző: Rolandbk5 » 2018.07.23. 13:07

Pityukám kitörlőd a bejegyzéseimet? Miért? Ja mert te megteheted. Hatalommal való visszaélés? Nem szeretjük a kritikát?
Ilyen mentalítással én sem szeretném a helyedben. Megértelek.
El kellene gondolkodni, hogy miért cselekszel. A szertődöttséged nem adhat okot egy közösségben ilyen kirohanásokra. De hát mint Rodynál is tapasztatuk, hogy ha akartok akkor bárkit kitörölhet kénye kedvetekre. Ez nem szép dolog. Amikor kértem, hogy töröljektek, akkor jaj nem lehet, meg jaja dehogy nyugodjak meg. Amikor meg ti szeretnétek indok nélkül, akkor meg törlés.

Nyugodtan töröld ki, másoltam úgy is vissza fogom rakni mikor kitörlöd. Majd csak megunod.

Jó törölgetést ... :777
Rolandbk5
Kiemelt tag

Images: 2
Has thanked: 1169 times
Have thanks: 1110 times
Hangszer: Yamaha Genos

HozzászólásSzerző: Rolandbk5 » 2018.07.23. 13:16

A barátod offolja, de nyilván ez tűnik fel neked. Vedd már észre. :hit2:

Szeretnénk is, ha végeznéd a munkádat.

És tényleg igazad van ...
Rolandbk5
Kiemelt tag

HozzászólásSzerző: Rolandbk5 » 2018.07.23. 13:19

Mégis velem vitázol.
Rolandbk5
Kiemelt tag

HozzászólásSzerző: powersparc » 2018.07.23. 15:59

rodymusic írta:de Nándi azt hitte, hogy majd jól összeugraszthat vele. De mivel nem talált fogást, ezért elkezdett neki esni Zottinak.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ezt az érettségi tételekből olvastad ki Róbertgida? Nem sok köze van a valósághoz és ezt már leírtam! Próbálj már felnőni végre, mert a pártfogó(i)d nagyon féltenek! :mrgreen:
https://soundcloud.com/synthsnd
"Ha nem találod meg azt a módszert, ami álmodban is pénzt fial, akkor életed végéig dolgozni fogsz." - Warren Buffett
powersparc
VIP

Has thanked: 1030 times
Have thanks: 2463 times
Hangszer: kézbillentésesített húrolmányzengészeti csinálmány

HozzászólásSzerző: powersparc » 2018.07.23. 16:58

Én meg nem is értem másokkal hogy tudok kijönni, csak mindig ugyanaz játsza a sértettet! Ez azért több mint érdekes, nade véletlenek meg nincsenek. :idea:
"Ha nem találod meg azt a módszert, ami álmodban is pénzt fial, akkor életed végéig dolgozni fogsz." - Warren Buffett
powersparc
VIP

HozzászólásSzerző: powersparc » 2018.07.23. 17:50

Szerintem meg nem kell ahhoz nézeteltérés. Egyrészt más fórumoknál sem ömlik naponta a bejegyzés (kivéve a face meg a politika) és itt korábban is gond volt már csak egy VIP szavazáshoz is összeimádkozni a tagokat. Emögött lehet, munka, elfoglaltság, szabadság, család stb. érdektelenség, bármi.
Sokan 1-1 topikot jönnek fel megnézni, de aki meg kérdez és kb. egy óra alatt vagy legkésőbb másnap választ kap se biztos hogy sokat látjuk! Problem solved, a többi meg nem érdekli. Mint ahogy a vitákba se feltétlen bonyolódik akit hidegen hagy.

Robival néha igen, akadnak gondok, ezt bárki megmondja. Utána 2 hónapig konstruktív és normális, aztán hirtelen elkezdi hangoztatni vmi titokzatos vágytól fűtötten, hogy ő innentől mindenkinek a pofájába sz@rik, és kijelenti hogy méginkább mindenki hangszerét fikázni fogja... Erre mint adminok vagy mint felelős VIP tagok ha felemeljük a szavunk, akkor jön a hattyú halála és a fogjunk mindent Nándikára. Ezt meg aki nem hagyja szó nélkül utána persze hogy kezdi mindenkinek csípni a szemét.
Akkor jön a világbékehirdetés és Robi élharcosának áll egyből, aztán 2 hónap eltelik és megint előjön azzal hogy "nemmegmondtammárhogyaKetronegyfos!!!" csak így spontán.
Akkor tegyük már helyre ezt a jelenséget ha kérhetem és vélekedjen meg benne akinek valóban számít a fórum!
Köszönöm!

For this post the author powersparc thanked: 3
djkoxi (2018.07.23. 18:16) • Karesz (2018.07.23. 17:52) • Pityu (2018.07.24. 08:18)
Rating: 7.89%

powersparc
VIP

HozzászólásSzerző: powersparc » 2018.07.23. 21:50

Nekünk nem kell screenshoot. A pc fejlesztés rovatban pont azt hiszem Pityu figyelmeztetett (nem keresem most ki) pár napja, mikoris azt jelentetted ki "innentől mégjobban szidod a Ketront meg mást". Csak mert elindítottál egy Logicot és ¼ óra alatt összedobtál egy zenét. Én erre jegyeztem meg Karesznak, hogy semmivel nem szól rosszabbul az Attila SD9 bankjával készült megannyi demo ami nemrég itt felkerült. Erre írta Pityu is, hogy kiemelten megkér, ne fikázz semmilyen hangszert és ne sz@rj bele a cseresznyés tálba megint. (Ez utóbbi érzékeltetés most csak saját nyomatékosításom, nem Pityu tollából származik.)
Szóval ez csak 1 mozzanatod a sok közzül, hogy a hangfalakról beszélgetők pár héttel ezelőtti csevejébe beletrollkodásod ne említsem! Ki biztat rá, hogy világ ura szintű véleménnyilvánításoddal másokat lesöpörj és beszólj nekik?

Én is azt szeretném mindenkivel együtt, hogy az efajta magatartásaidon változtass és fejezd be a nyomulást, próbálj kultúráltan és visszafogottan nyilatkozni. Ezt már korábban privát is megírtam, elmagyaráztam alap hangnemben. Csakúgy mint itt nyilvánosan utána még számtalanszor: Buba, Pityu, Asterix stb.
Ez nem rádszállás, akár mit ad tanácsként a szádba Bk5 e téren. Neki is szólt épp úgy Buba már itt...Szóval rajtad áll egyes egyedül hogy döntesz és miként veszel részt a fórum életében (amég engedik, eddig is számtalan esélyt kapva az észheztérésre).
Lehet hogy ez nem tetszik, viszont ennek tudatában gondold végig a dolgaid, mert tényeket írtam le. Reméljük használ vmit! És ne azon parázz hogy ez a fórum arról szól, hogy bárki is lenézné a Yamahásokat, mint szintén kijelentetted. Nekem nincs, nem is lesz Ketronom sem egyébként, úgyhogy azzal se vádolhatsz hogy azt esetleg azért védeném. Nem, egyszerű alapelvekről van szó! Otthon se biztos hogy nekiállsz alázni azt aki mondjuk nem szereti azt az ételt, italt, zenét, filmet stb. amit te! Ezen is eltöprenghetsz! Ha valamiben úgy látod tévednék, azért meg külön elnézést ha ez megnyugtat. (Amúgy nem szoktam olyat írni amiben ne lennék 100% biztos.)

For this post the author powersparc thanked:
Sambácsi (2018.07.24. 17:11)
Rating: 2.63%

powersparc
VIP

Re: A Zeneszek.com csapata

HozzászólásSzerző: Nyári Alex » 2018.08.07. 18:42

sziasztok! :9 21eves vagyok zenész :) es szeretek uzletelni :D
RANDOM_AVATAR
Nyári Alex

Re: Ketron - Technikai kérdések/válaszok

HozzászólásSzerző: bohocotto » 2019.01.07. 20:27

Halljátok?Hogy lehet avatar képet csinálnom?Nem találom az opciót :)
RANDOM_AVATAR
bohocotto
Kiemelt tag

Has thanked: 44 times
Have thanks: 65 times
Hangszer: ketron audya 5

Következő

Vissza: Szemetes