2 találat

Szerző: Bubamara
2015.07.05. 21:25
Fórum: Yamaha fórum
Téma: Yamaha psr-s770&970
Válaszok: 18
Megtekintve: 40777

Re: Yamaha psr-s770&970

Rolandbk5 írta:Szerintem meg ez a kereslet- kínálat dolog. Egy Tyros sem fém, és soha nem is lesz az.
Gondoljuk tovább, hogy is van ez. ....
Szia Zotya!

Azt hiszem ebben a formában picit maszatol a hozzászólásod, már elnézést az őszinteségért. De talán elfogadod tőlem.
Mint azt láthatod, a 600e Ft-os psr970-ről próbáltam szót ejteni. Szóba sem került egyetlen vas sem. :D Csak akár roland, akár korg vagy ketron hangszereket veszünk alapul, 600 pénzért már viszonylag játszható fatar billentyűzetet kapunk a hangszerben. a yami viszont lenyomja a vevők torkán a psr s900, 910, 950, 970, de sorolhatnám, tehát félmillás lufikban a fostalicska anyagbeteg billentyűzetet. Na ez nincs rendben.
Az, hogy az S5xx, 6xx széria 200 pénzért ilyennel van szerelve érthető, bár magára valamit adó gyártó szerintem elő sem hozakodna ilyen ótvar billentyűzettel. A legolcsóbb Rolandokban is normális darabonként függesztett, rugóval feszített billentyűzet van.
:777
Szerző: Bubamara
2015.07.05. 16:02
Fórum: Yamaha fórum
Téma: Yamaha psr-s770&970
Válaszok: 18
Megtekintve: 40777

Re: Yamaha psr-s770&970

Mikor és mennyiért hajlandó a yami 61db spirál, vagy laprugót belepakolni a billentyűbe, (pontosabban egy fatar minőségű billegetővel felszereli pa80,800) hogy játszani is lehessen rajtuk 600.000 Ft-ért. Hiszen, ahogyan a kategória is mutatja ez egy billentyűs hangszer lenne. :D
Egyébként nem rossz hangszer lenne.