2 találat

Szerző: Asterix
2015.07.06. 05:01
Fórum: Yamaha fórum
Téma: Yamaha psr-s770&970
Válaszok: 18
Megtekintve: 40777

Re: Yamaha psr-s770&970

almatom írta:Van is nálam egy ilyen jól vezetô billencs………... ;)
????
Szerző: Asterix
2015.07.05. 10:49
Fórum: Yamaha fórum
Téma: Yamaha psr-s770&970
Válaszok: 18
Megtekintve: 40777

Re: Yamaha psr-s770&970

almatom írta:Mindenkinek adott a lehetőség, hogy egy trombita hangszínen ne zongora stílusban játszanak. Mert voltaképp egy gitár hangszínen mindenkinek gitár stílusban kellene játszani ahhoz, hogy az jól szóljon.
Aki meg nem tud a hangszíneken stilisztikailag helyesen játszani az zongorázzon egy szál zongora hangszínnel. :D
"Igazad van Tomi!" Aki meg autóba ül, az vezessen úgy, mint Schumi, mert mindenkinek meg van rá a lehetősége, hogy úgy vezessen, elvégre ugyanazokat a pedálokat nyomogatja ő is a kocsijában. Aki meg nem tud úgy vezetni, az menjen kerékpárral. De ha kerékpárral sem tud úgy menni, mint Bernard Hinault, akkor legjobb, ha gyalogol.

Az életet Isten szerencsére nem fehérnek, vagy feketének teremtette, hanem van a szürkének egy csomó árnyalata még... :777