????almatom írta:Van is nálam egy ilyen jól vezetô billencs………...
2 találat
- 2015.07.06. 05:01
- Fórum: Yamaha fórum
- Téma: Yamaha psr-s770&970
- Válaszok: 18
- Megtekintve: 40777
Re: Yamaha psr-s770&970
- 2015.07.05. 10:49
- Fórum: Yamaha fórum
- Téma: Yamaha psr-s770&970
- Válaszok: 18
- Megtekintve: 40777
Re: Yamaha psr-s770&970
"Igazad van Tomi!" Aki meg autóba ül, az vezessen úgy, mint Schumi, mert mindenkinek meg van rá a lehetősége, hogy úgy vezessen, elvégre ugyanazokat a pedálokat nyomogatja ő is a kocsijában. Aki meg nem tud úgy vezetni, az menjen kerékpárral. De ha kerékpárral sem tud úgy menni, mint Bernard Hinault, akkor legjobb, ha gyalogol.almatom írta:Mindenkinek adott a lehetőség, hogy egy trombita hangszínen ne zongora stílusban játszanak. Mert voltaképp egy gitár hangszínen mindenkinek gitár stílusban kellene játszani ahhoz, hogy az jól szóljon.
Aki meg nem tud a hangszíneken stilisztikailag helyesen játszani az zongorázzon egy szál zongora hangszínnel.
Az életet Isten szerencsére nem fehérnek, vagy feketének teremtette, hanem van a szürkének egy csomó árnyalata még...