4 találat

Szerző: bencsata
2013.02.18. 21:08
Fórum: Szintetizátor/zongora
Téma: Hangszer VS. HANGSZER
Válaszok: 486
Megtekintve: 351481

Re: Hangszer VS. HANGSZER

Én már megszoktam ezt a kis kütyüt, így kb. 1200 midi file van a zsebemben. Azért az sem rossz, kb. 60 óra zene, ha csak átlag 3 percesnek veszek egy nótát...
Szerző: bencsata
2013.02.18. 20:59
Fórum: Szintetizátor/zongora
Téma: Hangszer VS. HANGSZER
Válaszok: 486
Megtekintve: 351481

Re: Hangszer VS. HANGSZER

AVAST mondja: nincs fenyegetés. Feltöltsem az elektronikás topicba újra?
Szerző: bencsata
2013.02.18. 17:34
Fórum: Szintetizátor/zongora
Téma: Hangszer VS. HANGSZER
Válaszok: 486
Megtekintve: 351481

Re: Hangszer VS. HANGSZER

Szia Bubamara!

Sajnos így van! Ugye amikor az olcsóbb workstation kategória kitalálódik, akkor nyilván az is körvonalazódik a gyártóknál, hogy miben kéne butítani a gépet a nagyobb tesókhoz képest. Jelen esetben a viszonylag alacsony belső memóriát látták jónak. Ettől van az, hogy rakhatok több ezer midit is egy penre, csak az első (kb.) 400 db-ot látja. Azért írom, hogy kb. mert ez is tud változni. Pl. ha expansion pack van fent stílusokkal, hangszínekkel, akkor kevesebbet lát, ha nincs fent, akkor többet (nyilván a memóriahasználat miatt)...
Könyvtárakat kezel egyébként, de a helyzet ugyanaz lesz.

üdv: bencsata
Szerző: bencsata
2013.02.17. 18:30
Fórum: Szintetizátor/zongora
Téma: Hangszer VS. HANGSZER
Válaszok: 486
Megtekintve: 351481

Re: Hangszer VS. HANGSZER

Adatlap
Fajl neve: USB switch
Marka: tetszőleges
Szeria: tetszőleges
Tartalom: Elektronika
Stilus: hát olyan nincs
Leiras: Sziasztok!

Amég a T5-ről álmodoztok, nekem be kellett érnem az S650 -nel. Na nem mintha megbántam volna, de elég sok nélkülözés és kompromisszum lett a vége. Pl.: a csatlakoztatott pendrive hiába van tele MIDI zenével, a szinti csak kb. 400 db-ot lát. Marad a ki-be dugdozás, de tudja mindenki a floppys időkből, hogy azért az elég ciki tud lenni. Készítettem egy kis áramkört, amivel ezt a problémát kiküszöbölöm. 4 pendrive betárazva, és egy kapcsolóval lehet választani közülük. Az egyiken a Disco/Dance, a másikon a Mulatós/haknis, stb. dolgok vannak, illetve USER mappa van mindegyiken, azok tartalma értelem szerűen azonos!

Nálam bevált, de gondolom más is hasznát veheti, ezért felteszem ide a project file -t (CadSoft Eagle PCB -vel készült). Használjátok egészséggel!

* Szerkesztettem: Elnézést, már látom, hogy rossz helyen landolt, mert van külön elektronikás topic. Bocs! Ha nagy baj T. moderátor Urak, dobjátok át legyetek szívesek! Köszi!