Sziasztok!
Na akkor én is szeretnék egy két dícséretet kiosztani ha megengeditek.
Ricsike: Régóta ismerem már és barátomnak is tekintem ha mondhatom ezt. Nincs olyan munka amit rábíztam és nem 100% oldotta volna meg. Tacso nagyon jól le írta hogy a jövő generációja. Olyan agya van a zenéhez na meg keze is ami igen ritka. És még is a legnagyobb erény számomra az, hogy olyan ember aki az ingét is leadná magáról. Önzetlen, segítő kész és a "nem" szót én még nem halottam tőle.
Mindenben megpróbálom támogatni, segíteni az erőmhöz mérten mert megérdemli. Csak így tovább Ricsike és sok komoly felvételt szeretnénk még hallani.
Syler: (Szilveszter) Viszonylag elég sokat beszélünk telefonon így én tudtam, hogy ő mestere a szakmájának.(néha még tanácsot is adott, hogy miként is kezdjek pl egy pacal pörkölt elkészítéséhez) Ezt nem is ragoznám tovább mert a felvétel önmagáért beszél.És az, hogy valaki bekerül egy ilyen műsorba mindenképp nagy elismerésnek számít. De viszont lehet sokat nem tudjátok azt, hogy nem csak a fakanalat tudja ilyen remekül forgatni, ha nem különböző zenei programok edit gombját is. Komolyan mondom, hogy olyan szinten műveli ezeket a dolgokat mint amilyen mesterien a szakmáját. Ha elakadtok mondjuk pl. samlerezés terén vagy, hogy milyen programot használjak ehhez vagy ahhoz, akkor ő lesz az az ember aki nektek ebben tud tanácsot adni. Nem is értem, hogy van ennyi energiája még erre is. Száz szónak is egy a vége, leveszem a nem létező kalapom mind a két ember előtt és földig meghajlok. És csak így tovább és sok sikert nektek.
Üdv: Malkó